Końcówka roku w branży nieruchomości, to czas licznych analiz, planowania strategicznych działań oraz prognozowania budżetu na kolejny rok. Często jest to też najlepszy moment aneksowania umów z najemcami, korekt czynszów oraz regulowania zobowiązań przez najemców.

 

Zazwyczaj na wykonanie tych czynności potrzebny jest duży zasób czasu i pracy człowieka.

 

Aby zaoszczędzić na czasie oraz ograniczyć nakład pracy człowieka przy wykonywaniu niektórych czynności z pomocą przychodzą nasze najnowsze rozwiązania w systemie Property Management. Przedstawione poniżej nowości nie tylko zminimalizują czas potrzebny na wykonanie wszelkich analiz, ale także zautomatyzują niektóre procesy, a wyniki przedstawią w formie eleganckich wizualnie statystyk.

 

Akceptacja umów najmu

Zarządzanie umowami najmu zostało rozszerzone o możliwość akceptacji zmian we wprowadzonych umowach. Managerowie mogą w prosty sposób weryfikować wprowadzone przez pracowników zmiany w umowach w porównaniu z ich zaakceptowaną wersją. Dla usprawniania pracy kadry zarządzającej, która akceptuje dużą ilość dokonywanych operacji, został stworzony zbiorczy kreator akceptacyjny. Z tego miejsca możliwa jest akceptacja pojedyncza, akceptacja grupowa oraz wgląd w podstawowe informacje dotyczące umowy.


SAP Analytics Cloud 4 Property Management

SAP Analytics Cloud 4 Property Management

Rozwiązanie Property Management zostało w pełni dostosowane do wykorzystania w nowej platformie analitycznej SAP. SAP Analytics Cloud w połączeniu z Property Management pozwala na natychmiastowe uzyskanie informacji dotyczących najważniejszych wskaźników w odniesieniu do zarządzanego obszaru oraz prezentację wyników na dowolnym urządzeniu. Jest to kluczowa funkcjonalność dla zarządów organizacji, którzy aktywnie uczestniczą w analizie bieżących procesów oraz na ich podstawie planują przyszłość organizacji.


Automatyczny-monit-należności

Automatyczny monit należności

Wprowadziliśmy możliwość automatycznej wysyłki przypomnienia o zaległych należnościach. Funkcjonalność pozwala na cykliczną wysyłkę maila przypominającego o nieuregulowanych należnościach względem spółki. Odciąża to pracownika, który do tej pory musiał monitować wszystkich dłużników. Teraz może skupić się na aktualnych zadaniach i jedynie nadzorować proces opłacania faktur.


Rozbudowane rozliczenia Service Chargé

Rozszerzyliśmy do 7 listę algorytmów służących do wyliczania udziału najemcy w kosztach uwzględniając w tym rodzaj powierzchni określony w umowie (NLA, GLA, TECH-NLA). Dodaliśmy możliwość wagowania powierzchni i rozliczania CAP kluczowych najemców, przypisywania do rozliczenia kosztów indywidualnych najemcy oraz rozliczania kosztów dodatkowych, np. kosztów zarządzania – stałych lub uzależnionych od wysokości czynszu podstawowego. Przebudowaliśmy i przyspieszyliśmy kreator rozliczenia.


Mechanizm przenoszenia obiektów między spółkami

Funkcjonalność wspierająca użytkowników w procesie sprzedaży/łączenia spółek celowych. Polega na przeniesieniu ewidencji i umów pomiędzy spółkami z grupy. Jednocześnie wyręczając w zmianie definicji umów m.in. projektów, metod płatności. Historia zmian dostępna jest dla użytkownika z poziomu interfejsu systemu.

 

Poznaj kluczowe funkcjonalności systemu Property Management.

a także zapoznaj się z rozwiązaniami dedykowanymi dla:

nieruchomości komercyjnych

właścicieli i inwestorów

osób zarządzających obsługą techniczną nieruchomości

zarządców i właścicieli lokalów usługowych i franczyzowych

 

Masz pytanie?

Dowiedz się więcej i napisz do nas

Zapisz się na bezpłatną prezentację systemu do zarządzania nieruchomościami i sprawdź jak niewiele będzie Cię to kosztować. Poznaj rozwiązanie potwierdzone przez liderów rynku.

Wyślij wiadomość